Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / TOP akce

IMG_6473

TOP akce

 

 

 

Poptat ubytování Rezervovat on-line   Pobytové balíčky a výhodné nabídky      

 

 

Zahájení sezóny v Království lesa

28. 4. 2018 Slavnostní zahájení sezony Království lesa

Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2018, včetně závodů dračích lodí

18. - 20. 5. 2018 

Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2018, které je spojené se závody dračích lodí. Den plné zábavy a neskutečných zážitků. Bohatý doprovodný program pro malé i velké: pohádky, tvůrčí dílny, lezecká stěna, koncerty a další. Součástí zahájení je i závod dračích lodí určený pro širokou veřejnost.

Slavnosti dřeva na Stezce korunami stromů Lipno

16. 6. 2018

Slavnosti dřeva na Stezce korunami stromů Lipno s ukázkou, co všechno se dá vyrobit ze dřeva. Téma dřevo bude doplněno pestrým kulturním programem v podobě koncertů přímo ve vyhlídkové věži. Tvořivé dílny budou pak zárukou toho, že se vaše děti rozhodně nebudou nudit.

T-mobile olympijský běh

20. 6. 2018

Sedmdesát tisíc běžců na stovkách míst po celém Česku, takový bude T-Mobile Olympijský běh v roce 2018. 31. ročník populárního závodu a symbolicky čtvrtý ročník novodobé podoby s podporou titulárního partnera T-Mobile se bude konat tradičně ve středu v podvečer, a to 20. června.

Večer v 18 hodin odstartují hlavní dospělé běhy. Ty se budou konat na 70 oficiálních závodech a také formou individuální výzvy. Vybraným večerním závodům budou předcházet závody dětí. I letos si budete moci zaběhnout Olympijský běh v Lipně nad Vltavou.

6. narozeniny Stezky korunami stromů

20. 7. 2018

Oslava 6. narozenin Stezky korunami stromů se ponese tradičně ve velkém stylu. Můžete se těšit na bohatý doprovodný program.

Lipno Sport Fest 2018

18. - 26. 8. 2018 
Lipno Sport Fest 2018 – zábava a aktivní pohyb pod vedením zkušených lektorů

Návštěvníci Lipna se budou moci po celých 14 dnů  účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhatm nebo objet Lipno na kole. Každý si bude moci pod dohledem odborníků zaběhat, zdokonalit techniku in-line bruslení nebo třeba naučit se na windsurfingu. A to vše zcela zdarma a pro všechny věkové kategorie. Na sportovní aktivity bude vždy v odpoledních a večerních hodinách navazovat kulturní program, v podobě dětských divadelních představení nebo i večerních koncertů.

Lipno dětem aneb Den s Integrovaným záchranným systémem

8. 9. 2018

Zábavnou formou se dozvíte, jak pracují při záchranné akci policie, hasiči, letecká záchranná služba, vodní záchranná, horská služba aj. Po celý den vás čekají ukázky jednotlivých složek např. slanění ze Stezky korunami stromů, ukázky zásahové jednotky, policejních kynologů, vodní záchranné služby, hasičů. Vrtulník a ostatní techniku si pak budete moci prohlédnout pěkně z blízka.

Spartan Race

22. - 23.9.2018


Na Lipně se bude konat první SPARTAN TRIFECTA víkend v České republice v roce 2018. Jedná se o 3 závody během víkendu. Závodníci, kteří dokončí všechny 3 závody obdrží speciální medaili. 3 základní závody:

Spartan Sprint 5km+ 20 překážek minimum
Spartan Super 13km+ 25 překážek minimum
Spartan Beast 20km+ 30 překážek minimum
Oba dny si budou moci zasoutěžit také děti, součástí víkendu bude i Spartan Kids pro děti od 4-14 let.

Lipenský KOLO-toč

28. 9. 2018

Akce je ideální pro všechny, kteří mají rádi jízdu na kole či in-line bruslích – malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… prostě všechny, kteří si chtějí užít den a načerpat energii díky nádherným scenériím okolí lipenského jezera. Pojede se po Jezerní cyklo- a in-line trase směrem na Frymburk, následně přívozem na Frýdavu a odtud přes Přední Výtoň zpět do Lipna nad Vltavou. Po cestě budou připraveny soutěže a hry pro děti.

Lipno dětem aneb Velká podzimní výprava

28. 10. 2018

Na děti čekají soutěže, zábava a den zakončíme opékáním buřtů u Janusovské lampy.

Děti budou plnit různé úkoly a vydají se na podzimní výpravu od hlavního parkoviště u nástupu na lanovou dráhu až ke Stezce korunami stromů. Odměnou za splněné ukoly bude pak buřtík, který si budou moci opéct u ohně u Janusovské lampy.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Firmy a skupiny

Firmy a skupiny

 
Sportovci

Sportovci

 
Školy

Školy

 
Senioři

Senioři

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Mobil:  +420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Nenašli jste na webu potřebnou informaci, máte jakýkoli dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat!

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare