Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / TOP akce

IMG_6473

TOP akce

 

 

 

Poptat ubytování Rezervovat on-line   Pobytové balíčky a výhodné nabídky      

 

Lipno dětem aneb těšíme se na Velikonoce

15. 4. 2017

Vítání jara a Velikonoc ve velkém stylu. Děti se mohou těšit na den plný soutěží, her a zábavy, navíc je pro ně připravena velká dětská olympiáda a jiná další překvapení. Rodiče se ale také nudit nebudou. Mohou si užít spoustu zábavy v lanovém parku, na bobové dráze nebo jiných atrakcích.

Zahájení sezóny v Království lesa

30.4. 2017

Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2017, včetně závodů dračích lodí

19. - 21. 5. 2016 

Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2017, které jse spojené se závody dračích lodí. Den plné zábavy a neskutečných zážitků. Bohatý doprovodný program pro malé i velké: pohádky, tvůrčí dílny, lezecká stěna, koncerty a další. Součástí zahájení je i závod dračích lodí určený pro širokou veřejnost.

Rallye Český Krumlov

20. - 21. 5. 2017

45. ročník Rallye Český Krumlov, která se pojede na jihu Čech už po pětačtyřicáté.

Blinduro 2017 - Enduro závod Michala Prokopa

6. - 7. 5. 2017

Michal Prokop se připravuje na první akci ve vlastní režii. Vítězil na bikrosových tratích, ve fourcrossu a odskočil si i k dráhové reprezentaci. Nyní se mu velmi daří v enduru. Určitě se bude na co dívat.

Slavnosti dřeva na Stezce korunami stromů Lipno

10. 6. 2017

Slavnosti dřeva na Stezce korunami stromů Lipno s ukázkou, co všechno se dá vyrobit ze dřeva. Téma dřevo bude doplněno pestrým kulturním programem v podobě koncertů přímo ve vyhlídkové věži. Tvořivé dílny budou pak zárukou toho, že se vaše děti rozhodně nebudou nudit.

T-mobile olympijský běh

21. 6. 2017

Sedmdesát tisíc běžců na stovkách míst po celém Česku, takový bude T-Mobile Olympijský běh v roce 2017. Jubilejní 30. ročník populárního závodu a symbolicky třetí ročník novodobé podoby s podporou titulárního partnera T-Mobile se bude konat tradičně ve středu v podvečer, a to 21. června.

Večer v 18 hodin odstartují hlavní dospělé běhy. Ty se budou konat na 70 oficiálních závodech a také formou individuální výzvy. Vybraným večerním závodům budou předcházet závody dětí. I letos si budete moci zaběhnout Olympijský běh v Lipně nad Vltavou.

summer x-fest tour

13. 7. 2017

AllBoard kemp s Evou Samkovou

16. 7. 2017

5. narozeniny Stezky korunami stromů

20. 7. 2017

Oslava 5. narozenin Stezky korunami stromů se ponese tradičně ve velkém stylu. Můžete se těšit na bohatý doprovodný program.

Lipno Sport Fest 2017

19. - 27. 8. 2017 
Lipno Sport Fest 2017 – zábava a aktivní pohyb pod vedením zkušených lektorů

Návštěvníci Lipna se budou moci po celých 14 dnů  účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhatm nebo objet Lipno na kole. Každý si bude moci pod dohledem odborníků zaběhat, zdokonalit techniku in-line bruslení nebo třeba naučit se na windsurfingu. A to vše zcela zdarma a pro všechny věkové kategorie. Na sportovní aktivity bude vždy v odpoledních a večerních hodinách navazovat kulturní program, v podobě dětských divadelních představení nebo i večerních koncertů.

Čertovy proudy

26. - 27. 8. 2017

Lipno dětem aneb Den s Integrovaným záchranným systémem

9. 9. 2017

Zábavnou formou se dozvíte, jak pracují při záchranné akci policie, hasiči, letecká záchranná služba, vodní záchranná, horská služba aj. Po celý den vás čekají ukázky jednotlivých složek např. slanění ze Stezky korunami stromů, ukázky zásahové jednotky, policejních kynologů, vodní záchranné služby, hasičů. Vrtulník a ostatní techniku si pak budete moci prohlédnout pěkně z blízka.

Lipenský KOLO-toč

28. 9. 2017

Akce je ideální pro všechny, kteří mají rádi jízdu na kole či in-line bruslích – malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… prostě všechny, kteří si chtějí užít den a načerpat energii díky nádherným scenériím okolí lipenského jezera. Pojede se po Jezerní cyklo- a in-line trase směrem na Frymburk, následně přívozem na Frýdavu a odtud přes Přední Výtoň zpět do Lipna nad Vltavou. Po cestě budou připraveny soutěže a hry pro děti.

Lipno dětem aneb Velká podzimní výprava

28. 10. 2017

Na děti čekají soutěže, zábava a den zakončíme opékáním buřtů u Janusovské lampy.

Děti budou plnit různé úkoly a vydají se na podzimní výpravu od hlavního parkoviště u nástupu na lanovou dráhu až ke Stezce korunami stromů. Odměnou za splněné ukoly bude pak buřtík, který si budou moci opéct u ohně u Janusovské lampy.

 


Akce, které máme letos už za sebou:

 

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů Lipno

1.1.2017

Na Nový rok se návštěvníci mohou těšit na tradiční Novoroční výstup na Stezku korunami stromů. Pro všechny bude připravený pamětní list a malé překvapení. Ve věži se pak budete moci zahřát nealkoholickým punčem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Firmy a skupiny

Firmy a skupiny

 
Sportovci

Sportovci

 
Školy

Školy

 
Senioři

Senioři

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Telefon: +420 380 731 448
Mobil:+420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Nenašli jste na webu potřebnou informaci, máte jakýkoli dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat!

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare