Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / V Chatě Lanovka rádi vítáme / Pro firmy

Pro firmy

 

Lipensko je vyhledávanou destinací, jejíž předností je atraktivní turistická nabídka nejen pro letní a zimní sezónu, ale i pro období jarních a podzimních měsíců. Dominantou zimní sezóny je Skiareál Lipno, unikátní bruslařská dráha – nejdelší v České republice, a upravené běžecké stopy. Letní sezóna nabízí nejen koupání v Lipně, ale i Active Park Lipno, bobovou dráhu, lanový park či 13 km dlouhou, večer osvětlenou cyklostezku, vhodnou i pro in-line bruslení.

Hledáte vhodné ubytování pro:

  • teambuildingové a teamspiritové akce
  • školení
  • semináře
  • firemní setkání?

Chata Lanovka je pro vás ideální volbou.

Chata Lanovka disponuje dostatečnou ubytovací kapacitou a kvalitním zázemím. Celá budova je bezbariérová, přímo v objektu se nachází recepce, uzamykatelná kolárna/ lyžárna, dvě klubovny, salonek s možností vybavení dataprojektorem a plátnem, Restaurace Lanovka, bankomat, free wi-fi, obchod se sportovním vybavením nebo půjčovna sportovního vybavení. Samozřejmostí je bezplatné velkokapacitní parkoviště.

Volnočasové, adrenalinové aktivity a večerní zábavný program včetně zapůjčení sportovních potřeb dle sezóny: splouvání řeky, vyjížďky na koni, výlety do okolí, elektročluny, plachetnice, cyklistika, in-line bruslení, squash, tenis, lyžování sjezdové i běžecké, bruslení na upravené přírodní dráze na lipenském jezeře, wellness a mnohé další.

Adventure golfové hřiště FunSport Lipno se 18 jamkami v terénu botanické zahrady s dvěmi jezírky a vodopádem je vhodným prostředím a zajímavým oživením každé firemní akce Hřiště je osvětlené i pro večerní hru a nechybí ani příjemná hudba nebo holografická projekce.

Všechny tyto aktivity můžete využít při organizaci vašeho firemního pobytu, rádi vám poskytneme informace pro jejich realizaci.

 

Ceník ubytování Kontakty

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Firmy a skupiny

Firmy a skupiny

 
Sportovci

Sportovci

 
Školy

Školy

 
Senioři

Senioři

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Telefon: +420 380 731 448
Mobil:+420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Nenašli jste na webu potřebnou informaci, máte jakýkoli dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat!

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare