Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / Aktivity

 
 

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno, jediné pětihvězdičkové středisko v Jihočeském kraji, je nejkomplexnějším rodinným lyžařským areálem v České republice. Čekají na Vás perfektně upravené, bezpečné a zasněžované sjezdovky, špičkově vybavená výuková hřiště s pojízdnými koberci, tři čtyřsedačkové lanovky, skicrossová dráha i snowpark.
 

Lyžařská škola na Lipně

Naučte se lyžovat v lyžařské škole Skischool Lipno, která poskytuje výuku pro začátečníky i pokročilé, na lyžích i na snowboardu. Vaše děti se naučí lyžovat pod dohledem zkušených instruktorů a také s maskotem lišákem Foxem, s nímž zažijí spoustu zábavy.
 

Půjčovna lyžařského vybavení INTERSPORT Rent

Půjčovna lyžařského vybavení INTERSPORT Rent nabízí kompletní lyžařské a snowboardové vybavení pro děti i dospělé. Bohatá nabídka carvingových lyží, snowboardů a běžek (přes 1000 ks) včetně helem a obuvi uspokojí každého lyžaře. Proškolení pracovníci Vám lyže či snowboard přímo na místě seřídí.
 

Stezka korunami stromů Lipno

První stezka korunami stromů v České republice nabízí návštěvníkům jedinečnou kombinaci zážitků. Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Součástí stezky jsou naučné didaktické prvky, které obohatí a rozšíří Vaše znalosti v oblasti přírody, její ochrany a funkce lesa.
 

Království lesa Lipno

V novém Království lesa najdete několik desítek atrakcí a herních prvků. Některé z nich vznikly přímo na míru tomuto nádhernému zákoutí šumavské přírody. Strávíte u nás hodiny zábavou, která je určena pro všechny generace.V Království lesa najdete dále originální lanovky, provazové sestavy, stromová městečka, prolézačky, houpačky, půvabné domečky pro děti, hrady a hradiště, kolotoče, pískoviště nebo skluzavky.
 

Hopsárium Lipno

V Hopsáriu Lipno se můžete těšit na prolézací věž se skluzavkou skoro až do bazénu, střílecí děla a fontánu na pěnové míčky, nafukovací skluzavku, klokana se zavírací kapsou a batolecí koutek. Součástí Hopsária je bistro s občerstvením. Otevřeno denně od 10 do 19 hodin. Hopsárium Lipno najdete v Lipně nad Vltavou v budově Aquaworldu Lipno.
 

Vodní ráj Aquaworld

Vodní ráj Aquaworld Lipno je skvělým místem pro relaxaci po celodenním sportování. S výhledem na Lipenské jezero můžete odpočívat ve vířivce, zatímco děti se vydovádějí na vodní skluzavce a v bazénu.
 

Bikepark Lipno

3000 m dobrodužné a zábavné jízdy v lesním terénu na Rodinné trati a nové Sportovní trati s nádherným výhledem na Lipno. Rodinná zábava na kole, jak ji ještě neznáte!
 

Lanový park Lipno

Lanový park vystavěný v pohodlném příjemném prostředí centrálního parkoviště je ideální odpočinkovou avšak lehce adrenalinovou aktivitou, která zpestří letní dovolenou jak rodin tak skupin na Lipně.
 

Bobová dráha

Bobová dráha v Lipně nad Vltavou je ideálním celoročním cílem pro všechny, kteří preferují aktivní využití volného času. Svojí délkou (1 km), rozmanitostí (21 zatáček, 2 tunely a terénní zlomy) i umístěním.
 

Lanová dráha

Pro větší komfort letní turistiky je i v letní sezóně v provozu lanová dráha. Turisté i cyklisti ji tak mohou využít k pohodlnějšímu dosažení svých oblíbených míst a tras. Kolo Vám navíc přepravíme zdarma!
 

Přístav Marina Lipno

Přístav je bezkonkurenčním kotvištěm jachet, plachetnic, elektročlunů, apod. v celé oblasti lipenského jezera. Je obehnán kvalitními vlnolamy, které současně slouží jako odpočinkové a relaxační zóny.
 

INTERSPORT Rent - půjčovna sportovního vybavení

První půjčovna INTERSPORT Rent v České republice nabízí vybavení té nejvyšší kvality. Půjčovna disponuje vybavením renomovaných světových značek, které Vám zaručí bezstarostnou a pohodovou jízdu.
 
 
 

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Školy

Školy

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Mobil:  +420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare