Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / Novinky / Tento víkend hodně výhodná lyžovačka na Lipně!

Tento víkend hodně výhodná lyžovačka na Lipně!

 

Středa 13.1.2016

Chvíli to nevypadalo, ale sv. Petr se umoudřil a na Lipně od včerejška sněží, také pro umělé zasněžování jsou teploty příznivé. Víkendová lyžovačka bude stát za to, přijeďte!

Sice už je po Vánocích, ale nám tu zbylo pár dárečků v podobě apartmánů s 20% slevou. Nerozmýšlejte se dlouho, zase tolik jich není, ať na Vás něco zbyde.

Další výhodou je speciálně nabitá karta hosta Lipno Card, která nabízí spoustu bonusů navíce – tím nejaktuálnějším je 20% sleva na jakýkoli skipas. Večer se pak bude hodit relax v Aquaworldu, nebo když se Vám přes den nebude chtít chvíli lyžovat, tak můžete vyrazit do Hopsária, světa rodinné zábavy a využít ještě další slevičky!

Ubytováni budete přímo pod sjezdovkou, free Wi-Fi je samozřejmě v celém objektu - na apartmánech i v restauraci, k dispozici je Vám uzamykatelná lyžárna, povlečení, ručníky a úklid jsou v ceně ubytování. Za zvýhodněnou cenu si můžete objednat také snídani, polopenzi nebo celodenní stravování v Restauraci Lanovka (přímo v budově).

Ještě trochu informací k programu: Den se sněžnou technikou už v pátek, v sobotu zkoušení Sled Dogs a testování lyží Blossom, odpoledne plné zábavy s McDonald´s nebo pro milovníky aut AUTO den.

Těšíme se na Vás!!!

 

Rezervovat on-line   Poptat ubytování  Speciálně nabitá karta hosta Víkendové akce Další volné termíny 

 

 

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Školy

Školy

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Mobil:  +420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare