Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / Novinky / Velikonoce a jarní mini-dovolená na Lipně

Velikonoce a jarní mini-dovolená na Lipně

 

Středa 2.3.2016

Velikonoce jsou za dveřmi, ale zatím nikdo neví, jestli budou na sněhu nebo na první jarní trávě. Letos poprvé můžeme příchod jara a Velikonoce oslavit už i pátečním volnem, děti mají prázdniny dokonce už ve čtvrtek, takže taková jarní mini-dovolená se přímo nabízí. Ani tentokrát nebude chybět program a opět to bude ve velkém stylu! Proto si zarezervujte ubytování v Chatě Lanovka včas!

Děti se mohou těšit na den nabitý hrami a aktivitami, na sobotu 26. března je pro ně připravena akce Lipno dětem aneb těšíme se na Velikonoce, kdy budou malovat vajíčka a plést pomlázky nebo hledat vajíčka u Stezky korunami stromů. Rodiče se také nudit nebudou - když bude sníh, lyžovačkou za dvacku a kávičkou na slunné terase jistě nikdo nepohrdne, v případě jarních podmínek na ně čeká lanový park, bobová dráha a jiné atrakce. Dospělí i děti se samozřejmě mohou nechat zlákat speciální velikonoční nabídkou Restaurace Lanovka - jehněčím s rozmarýnovými brambory nebo kopřivami plněným králičím stehnem s bramborovým pyré.

Chata Lanovka vám nabídne veškeré pohodlí a potřebné zázemí pro malé i velké. K dispozici je vám prostorná kuchyňka na apartmánu nebo můžete jednoduše využít pohodlí a servis Restaurace Lanovka. Plně vybavené apartmány s výborným zázemím i pro handicapované hosty jsou vám k dispozici již za 375 Kč/osoba. Při obsazení apartmánu od 5 osob pak za 300 Kč/osoba.  A nezapomeňte, že se speciálně nabitou kartou hosta Lipno Card máte ještě zajímavější slevu do Aquaworldu Lipno nebo do Hopsária, světa rodinné zábavy.

 

Poptat ubytování Rezerovat on-line Více o destinace

 

 

Poptat ubytování Rezerovat on-line Více o destinace

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Školy

Školy

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Mobil:  +420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare