Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / Novinky / Zalyžujte si o víkendu na Lipně

Zalyžujte si o víkendu na Lipně

 

Pátek 1.1.2016

Už jste celí natřesení, ale ještě jste se na kopec nedostali? Udělejte si rezervačku na víkend 15.-17.1., pár apartmánů přímo pod sjezdovkou máme ještě volných.

Díky ubytování v samém srdci areálu si můžete víkend užít naplno. Ráno být první na manšestru, přes poledne si bez lyžáků dojít na oběd, pak si dát lehkého šlofíka a ve dvě už být třeba zase na kopci. Nebo můžete odpoledne věnovat relaxaci v bazénu, řádění s dětmi v Hopsáriu a na kopec se vrátit na večerní lyžování.

K ubytování pro Vás máme zdarma kartu hosta Lipno Card a ta naše je ještě speciálně nabitá!

  • Takže na jakýkoli skipas můžete čerpat slevu 20%
  • V bazénu a Hospáriu také ušetříte, tak proč si potom nedat kávičku a dezert na terásce Sportbaru Hříbek.
  • To je jen pár tipů, jak využít bonusy naší speciální Lipno Card, k nim samozřjmě můžete čerpat ještě další výhody běžné Lipno Card.

Pro rychlou představu: free Wi-Fi je samozřejmě v celém objektu - na apartmánech i v restauraci, uzamykatelná lyžárna, povlečení, ručníky a úklid jsou v ceně ubytování. Za zvýhodněnou cenu si můžete objednat také snídani, polopenzi nebo celodenní stravování v Restauraci Lanovka (přímo v budově).

A abychom nezapomněli! Koná se taky spousta akcí, které budou Vás i děti bavit - Česká olympijská nadace bude dětem plnit sny, AUTO den nebo Den s McDonald´s je zase jen pár tipů z celého víkendu.

Tak se na Vás příští víkend těšíme!

 

Rezervovat on-line   Poptat ubytování  Poptat pobytový balíček Speciálně nabitá karta hosta Víkendové akce Další volné termíny 

 

 

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Školy

Školy

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Mobil:  +420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare