Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Chata Lanovka - ubytování a apartmány na Lipně / Pro firmy

 

Pro firmy a skupiny

Lipensko je vyhledávanou destinací, jejíž předností je atraktivní turistická nabídka nejen pro letní a zimní sezónu, ale i pro období jarních a podzimních měsíců. Dominantou zimní sezóny je Skiareál Lipno, unikátní bruslařská dráha – nejdelší v České republice, a upravené běžecké stopy. Letní sezóna nabízí nejen koupání v Lipně, ale i Active Park Lipno, bobovou dráhu, lanový park či 13 km dlouhou, večer osvětlenou cyklostezku, vhodnou i pro in-line bruslení.

 

Hledáte vhodné ubytování pro:

  • teambuildingové a teamspiritové akce
  • školení
  • semináře
  • firemní setkání?

Chata Lanovka je pro vás ideální volbou.

 

Chata Lanovka disponuje dostatečnou ubytovací kapacitou a kvalitním zázemím. Celá budova je bezbariérová, přímo v objektu se nachází recepce, uzamykatelná kolárna/ lyžárna, dvě klubovny, salonek s možností vybavení dataprojektorem a plátnem, Restaurace Lanovka, bankomat, free wi-fi, obchod se sportovním vybavením nebo půjčovna sportovního vybavení. Samozřejmostí je bezplatné velkokapacitní parkoviště.

Volnočasové, adrenalinové aktivity a večerní zábavný program včetně zapůjčení sportovních potřeb dle sezóny: splouvání řeky, vyjížďky na koni, výlety do okolí, elektročluny, plachetnice, cyklistika, in-line bruslení, squash, tenis, lyžování sjezdové i běžecké, bruslení na upravené přírodní dráze na lipenském jezeře, wellness a mnohé další.
Všechny tyto aktivity můžete využít při organizaci vašeho firemního pobytu, rádi vám poskytneme informace pro jejich realizaci.

Adventure golfové hřiště FunSport Lipno se 18 jamkami v terénu botanické zahrady s dvěmi jezírky a vodopádem je vhodným prostředím a zajímavým oživením každé firemní akce Hřiště je osvětlené i pro večerní hru a nechybí ani příjemná hudba nebo holografická projekce.

 

Ceník ubytování Kontakty

 

 

Firmení akce na Lipně

Destinace Lipno a Chata Lanovka je ideálním místem pro Vaši firmení akci. Přijeďte se svými kolegy načerpat energii a užijte si vše, co Lipno v rámci teambuildingový a teamspiritových akcí nabízí.
 
 
 

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a vy si to parádně užijete!

 

Školy

Školy

 
Handicapovaní

Handicapovaní

 
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

 

Kontaktní údaje

Adresa Adresa: Lipno nad Vltavou 307,
 382 78 Lipno nad Vltavou
Telefon Mobil:  +420 736 473 045
E-mail E-mail: recepce@chatalanovka.cz

Facebook Twitter Instagram YouTube Foursquare